Papa's Freezeria

Verdikt
73

Další z výběru správy různých druhů restaurací od Flipline. Tentokrát dostanete pod palec prodejnu zmrzlinových koktejlů. Hra dodržuje kvalitativní standard "Papa's" her a pro fanoušky time management žánru jde o příjemnou volbu.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Flipline
Vydání: 21. srpna 2012
Štítky: time management, browser-gaming, zdarma, jídlo, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Úkol je klasický - plnit přání zákazníků tak, jak to jen dokážete. To znamená namíchat koktejl přesně tak, jak si přejí, správně ho namixovat, pěkně pokrýt šlehačkou a posypat jedním z toppingů, na který má zrovna host chuť. Drtivá většina aktivit se, stejně jako v ostatních hrách od Flipline, ovládá ručně, takže máte pocit, že na koktejlech opravdu pracujete, a hra je kvůli tomu zábavná a návyková.

Manuální dávkování všeho je zde nicméně možná malinko nešťastné, protože kde v ostatních hrách od Flipline ručně tvarujete polevu či rozmisťujete ingredience na pizzu, zde se pro vysoké hodnocení musíte trefit do zeleného pole u kmitajícího ukazatele, když dávkujete zmrzlinu. Pokud jste zhýčkaní ostatními "Papa's" hrami, nebude vám tato mechanika dávat příliš smysl.

Vše ostatní je ale příjemné a kvalitní, jak to člověk od her podobného ražení čeká. Na výběr je velké množství ingrediencí, sirupů, základů, šlehaček, polev a posypů. Hra dobře zní, hezky vypadá a pro fanoušky žánru je zkrátka potěšením ji hrát. Je také dost možné, že z ní dostanete nutkání si opravdu doma připravit mléčný koktejl. V takovém případě přejeme dobrou chuť, ale i pokud ve vás hra touhu po zmrzlině nevzbudí, chuť zahrát si alespoň jeden další level se dostaví takřka určitě.