PAKO Forever

Verdikt
70

PAKO je povedená akční série, ve které utíkáte hordám policejních aut. Nejnovější díl sice působí jako chudý příbuzný, ale nabídne rychlou a přímočarou zábavu, která se hodí na krátké hraní.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Stáhnout

Další informace

Výrobce: Tree Men Games
Vydání: 18. října 2018
Štítky: mobilní hry, auta, akční, závodní

Dle názvu této hry byste si mohli myslet leccos. Ve skutečnosti však odkazuje k povedené herní sérii, ve které utíkáte před muži zákona. Příliš daleko však většinou nedojedete. Policie se neštítí vás zadržet všemi možnými prostředky, i když u toho zaplatí vlastním životem!

Ve skutečnosti poměrně nedávno vyšel povedený druhý díl, ve kterém jste plnili zakázky a k dispozici bylo hned několik rozsáhlých map. Nejnovější pokračování však působí jako nedochůdče. Najdete v něm méně aut a jedinou mapu. Vše je ale mnohem přímočařejší, nic vás nezdržuje od akce a pryč jsou i úkoly. Teď se váš cíl smrsknul na jednoduché přežití.

Každá hra vypadá tak, že vyjedete z obchodu, honí vás policie a vy kličkujete mezi auty i dalšími překážkami. Policie je postupem času stále dotěrnější a nepotrvá dlouho a vezme si na vás těžkou techniku. Mapa je pokaždé stejná, což působí značně jednotvárně a je škoda, že autoři nevyužili více prostředí z předchozí hry. Na druhou stranu se však můžete mapu postupně naučit, což vám při útěku pomůže.

Během jízdy sbíráte bonusy, které se postarají o pořádnou zábavu. Vaše auto se na chvíli zvětší, nebo třeba získáte demoliční kouli. Odemknout si můžete až 19 strojů, mezi kterými nechybí ani letadlo. Můžeme také předpokládat, že další budou přibývat. Největším problémem hry je její monotónnost, jelikož je stavěná na opravdu krátké hraní. Grafika by také mohla být lepší. Stylově neurazí, ale chybí jí třeba vyhlazování. 

PAKO Forever působí jako chudý příbuzný, který ale na krátké sezení dovede dobře pobavit. Jízda je svižná a často po pár vteřinách skončí výbuchem. Odemykání nových aut pak působí jako slušná motivace. Pokud přehlédnete některé technické nedokonalosti a hledáte titul na krátké hraní, PAKO Forever stojí za doporučení.