Ninja Boy 2

Verdikt
70

Velice náročná, ale zábavná prohlížečová hříčka, ve které musíte překonat úrovně plné nástrah a dostat se až k pokladu na konci. Pokud máte trpělivost a pevné nervy, hru klidně zkuste, je zdarma.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Cloud Games
Vydání: 1. března 2017
Štítky: na postřeh, zdarma, plošinovka, online hry, online

Co může vzniknout, když spojíte ovládání, které připomíná vymršťování rozhněvaných opeřenců v Angry Birds, s úrovní plnou pastí a nepřátel? Překvapivě dobrá zábava, jak ukazuje prohlížečová hra Ninja Boy 2, jež otestuje vaše soustředění, odhad i přesnost až k nejzazším mezím. Hra je k dispozici zdarma a můžete si ji užít bez jakékoliv instalace.

Hru nezatěžuje žádný příbeh nebo zápletka, úkol je jediný - dostat se nebezpečnou úrovní až na konec, při tom po cestě posekat všechny fialové panáky, a hlavně nevystřelit svého akrobata hlavou napřed do propasti či kotoučové pily.

Všechno stojí na zajímavém způsobu ovládání. Hráči veteráni by jistě očekávali vedení postavy na klávesnici, Ninja Boy 2 na to ale jde jinak. Hrdinu vymršťujete pomocí gest kurzoru myši, tedy úplně stejně, jako kdybyste hráli Angry Birds.

Nenechte se ale zmást příjemným vizuálem, hra je v pozdějších úrovních pekelně obtížná a nesmírně náročná na zvládnutí ovládacího systému, odhadu setrvačnosti a využívání zpomalení času. Zejména začátečníky by to mohlo překvapit, dejte si tedy pozor a přibalte si ke hraní Ninja Boy 2 trochu potřebné trpělivosti. Odmění se vám kvalitní zábavou.