New Pokémon Snap

Verdikt

S kapesními příšerkami není nutně potřeba jen bojovat, můžete je i zkoumat, fotit a dokumenovat. A právě tomu se bude věnovat New Pokémon Snap. Chystejte objektivy, hra vyjde 30. dubna.

Konzole

Nintendo SwitchNintendo Switch

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Namco Bandai
Štítky: fantasy, pokémon, adventura

Pokémon Snap vyšel na Nintendo 64 v roce 1999, tedy v době, kdy byla pokémoní mánie na vrcholu a kapesní příšerky na nás koukaly z každého rohu. Originální titul, který hráče postavil do role fotografa majícího za úkol pořídit co nejlepší snímky jednotlivých exemplářů, se ve své době dočkal pozitivního přijetí a Nintendo jej opětovně uvedlo i na Wii a Wii U v rámci funkce Virtual Console.

Už letos v dubnu se Snap vrátí, tentokrát ale nepůjde o obyčejný port. New Pokémon Snap je zbrusu novou hrou, která nás vezme na výlet do oblasti Lental, ukáže nám její přírodní krásy a do toho všeho budeme muset odhalit místní záhadné tajemství.

Hra ukáže pokémony v jejich přirozeném prostředí, předvede jejich chování v různých situacích a dá vám možnost s nimi navázat kontakt skrz speciální plodinu, která je třeba může vylákat z úkrytu.

V roli fotografa, který spolupracuje s místním odborníkem na pokémony, profesorem Mirrorem, a jeho asistentkou Ritou, budete za pomoci speciálního vozidla cestovat krajinou a pokoušet se zachytit co nejlepší snímky. Hra vás za ně bude bodově hodnotit, takže bude třeba zajistit, aby na nich pokémoni vypadali co nejlépe a ideálně je zachytit v nějaké té unikátní póze.

Hra vychází 30. dubna letošního roku, cena je stanovena na klasických 60 dolarů. Spolu s představením autoři vypustili první trailer přiložený na začátku článku, díky němuž si o podobě New Pokémon Snap můžete udělat lepší představu.