My Talking Tom

Verdikt
45

My Talking Tom přináší dobře známý koncept péče o spokojený život domácího mazlíčka ve vtipném a graficky hezky zpracovaném podání. Fanoušek jeho žánru mu může dát šanci, jinak je však Tom hvězdou obyčejné a obsahově chudé hříčky pro krátkou chvilku volného času.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Stáhnout

Windows PhoneWindows Phone

Windows Store
Stáhnout

Další informace

Výrobce: Outfit7
Vydání: 12. listopadu 2013
Štítky: budovatelská, platby uvnitř hry, zdarma, tamagoči, simulace

Při úvodním spuštění vám v případě, že se vám nelíbí původní jméno, hra umožní si roztomilého kocoura pojmenovat po svém a následně vás provede svými jednoduchými pravidly. Jako obvykle musíte Toma krmit, kocour dále vyžaduje hygienu, nerad se nudí a je třeba mu dopřávat dostatečné množství spánku.

Mimo těchto základních aktivit bude vaší hned druhou nejdůležitější starostí váš rozpočet. Mince můžete získávat v jedné z řady miniher a následně je v herním obchodě směňovat za jiné pamlsky pro kocoura anebo oblečky či jiné doplňky. Bohužel pro hru My Talking Tom nedisponuje tak rozsáhlým inventářem položek jako například podobně zaměřený titul Pou. Na některé je navíc skutečně obtížné dosáhnout, přičemž hra nabízí i možnost si je urychleně koupit, k její škodě za reálné peníze.


Na druhou stranu jí lze s chutí pochválit hezkou prezentací, pěknou grafiku, nadsázku i všemožné příjemné drobnosti v čele s roztodivnými kočičími grimasami. Není proto divu, že My Talking Tom sklízí úspěch na všech platformách, za určité konstelace se pro omezenou skupinu uživatelů může jednat o chytlavý titul, nezamaskuje však fakt, že se jedná o poměrně fádní záležitost s absencí tradičních herních prvků.