My Little Farmies

Verdikt
70

Vcelku příjemná farmářská strategie. Oproti konkurenci ji vyvyšuje intuitivní karetní systém staveb. Nejedná se o nic převratného, ale pokud ještě nemáte virtuálního statkářství dost, My Little Farmies nezklame.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Upjers
Vydání: 1. ledna 2012
Štítky: budovatelská, farma, browser-gaming, platby uvnitř hry, zdarma, online, simulace, strategie

Klasická venkovská idyla. Však to znáte, statek je, oproti veškeré logice, nablýskaný a čistý, všechno malebné jak v Doktorovi z hor, zvířata voní, hnůj buďto neexistuje, nebo voní, hlína voní, všechno tak nějak... voní. My Little Famies je voňavá hra. Může za to hlavně klasicky německý vizuál se zaměřením na titěrné detaily. Němci vytvářejí strategie v podobném stylu už nějaký ten rok, a ono to má svůj důvod - na podobné hry se zkrátka skvěle dívá.

My Little Farmies není výjimkou. Hrát ji je uklidňující a příjemné, čímž je splněn její primární úkol. Dál už nic nepřekvapí, a pokud jste hráli cokoliv jiného od Upjers, dojde vám, že máte pod rukama vlastně tu samou hru, jen v ní tentokrát nebudujete zoologickou zahradu, ale statek.

Pokud se řadíte mezi cílovou skupinu podobných her, v My Little Farmies dost možná naleznete zalíbení. Disponuje vysokými produkčními hodnotami, dobře fungující je i systém karet znázorňujících jednotlivé stavby, pole i plodiny, a obsahuje klasicky velice působivou nadílku obsahu, který má potenciál zaujmout na delší dobu. Z jiné vlastní hry si zas autoři vypůjčili prvek uspokojování zákazníků, kdy lidem na své farmě prodáváte žitnou mouku a podobně. Opět nic originálního, ale ozvláštnění to je, tak proč si stěžovat.

Nepotěší klasicky příšerná česká lokalizace. Jeden už by skoro čekal, že s množstvím her, které mají Upjers pod palcem a s tím, kolik tvorba podobně detailní a propracované strategie stojí, by už nebyl takový problém zaplatit pořádného překladatele. Tvůrci ale zřejmě nesouhlasí.