My Jackpot

Verdikt
70

Na možnosti zatočit si automaty bez rizika (a samozřejmě bez výhry) zkrátka něco je. Vzrušení ze hry o peníze sice My Jackpot nenabízí, ale jinak vystihuje hazardní atmosféru vcelku přesně.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Gamomat
Vydání: 15. listopadu 2017
Štítky: zdarma, platby uvnitř hry, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

O hazardních hrách by se daly popsat odstavce a stránky textu. To však přenecháme povolanějším a omezíme se na suché prohlášení, že hazardní hraní poměrně často nedopadá úplně dobře. Jistě, můžete mít zrovna to štěstí a pohádkově zbohatnout, ale nalijme si čistého vína, nejspíš se to nestane. Pokud si ale chcete posezení u automatu vyzkoušet, avšak peněz je vám líto, existují alternativy. Jedna taková se jmenuje My Jackpot.

Hra nabízí úctyhodný výběr desítek automatů, na kterých můžete zkusit své virtuální štěstí. Dost z nich je sice na jedno brdo, ale ruku na srdce, bavíme se o výherních automatech, těžko očekávat nějaké převratné koncepty a novátorství.

Jednorucí bandité pomrkávají, lákají, cinkají, blikají, zkrátka vábí na plané sliby materiálního štěstí úplně stejně jako jejich skuteční sourozenci. V tomto virtuálním případě jsou to sice sliby bezvýhradně falešné, protože skutečné peníze v My Jackpot vyhrát nemůžete, ale na druhou stranu zase nehrozí, že se budete vracet domů s holým zadkem. A to se taky počítá.

Tvůrci se sice samozřejmě snaží vydělat, takže nabízí možnost nákupu herních žetonů za skutečné peníze, ale není doufejme potřeba obzvlášť vypisovat, že hrát nevýherní kasino za opravdovou měnu by byla už pořádná... dekadence, kulantně řečeno. Hra je naštěstí nastavena celkem benevolentně, do začátku poskytne poměrně příjemnou sumu žetonů a navíc hráče ještě odměňuje za různé achievementy a zvyšování úrovně. To znamená, že pokud nesednete k první mašině a okamžitě tam nenapálíte nějakou šílenou sadu za všechny peníze (a nepřijde vám v tu chvíli shodou všech náhod zrovna třeba plátno), můžete zadarmo točit až do aleluja.

O nějaké hratelnosti nebo herních kvalitách nemůže být u podobného projektu řeč, ale chvíli sedět a pozorovat, jak se válce točí a symboly blikají, je vcelku příjemné odreagování. A bez toho, abyste si museli rvát vlasy, až vás ta bedna nakonec oškube. Což se prostě stane.