Mind the Blox

Verdikt
70

Logický rychlík s příjemnou a neotřelou grafikou. Konceptuálně jednoduchý, takže málokoho upoutá na opravdu dlouhou dobu, ale jako svižná odreagovačka například o pracovních přestávkách funguje bezproblémově.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Addicting Games
Vydání: 23. dubna 2010
Štítky: browser-gaming, spoj tři, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Princip hry je primitivní, nejedná se o nic, co by nebylo k dispozici v mnoha jiných mutacích a variacích. Klikáním na skupiny tří a více stejně zabarvených stvoření je odstraníte, za což dostáváte bodové ohodnocení. Pokud se vám podaří nechat sestoupit dolů kompletní řadu osmi zlatých klíčů, postupujete do další úrovně, kde kreaturky přibývají o něco rychleji a mají třeba i více barev. Zkrátka nic převratného.

Hru ozvláštňují různé speciální předměty, které se na herní ploše objevují spolu s potvůrkami. Může jít například o houbu, která náhodně změní barvy všeho ve svém okolí, či lebku, jež po kliknutí promění celý řádek na lebky. Ty nelze odstranit kliknutím, ale pokud se vám povede je zasáhnout houbou, změní se na jiná speciální políčka, což je naopak velice příjemné.

Krom řady zvláštních políček s různými schopnostmi se hra může pyšnit poutavým burtonovsky akvarelovým vizuálem, který ji dodává zajímavý nádech. Sečteno a podtrženo Mind the Blox rozhodně není herně nic zvláštního, ale má v sobě právě tolik koření, aby dokázala zabavit hráče, který prahne po rychlém odreagování u logické hry.