Midnight Fight Express

Verdikt

Bitky ve stylu Johna Wicka mají zkrátka něco do sebe. Vědí to i herní vývojáři, za což můžeme být vděční, protože pak vznikají nadějné akce jako třeba Midnight Fight Express. Hra má vyjít příští rok.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Jacob Dzwinel
Štítky: indie hra, bojovka, bojová, akční

Mezi všemi těmi AAA tituly dokázalo na Gamescomu vyniknout i nejedno indiečko. A kdybychom měli poukázat jen na jediné z nich, volili bychom Midnight Fight Express. Nevíme, čím to je, ale hry s kontaktními souboji plnými efektních parádiček mají neuvěřitelné kouzlo (díváme se na tebe, Fights in Tight Spaces).

Midnight Fight Express je akční řež, ve které přijdou ke slovu zejména vaše levé a pravé háky spolu s nějakými těmi kopy s otočkou. Ale na větší počty nepřátel či opravdu silné protivníky, jakými mohou být například roboti, budete potřebovat těžší kalibr, takže se budete ohánět i mečem, motorovkou, automatickou puškou či jakousi harpunou na laně.

Nepohrdnete ani dopravními prostředky a prostředím, které s vaší malou pomocí dokáže slušně zabíjet. Ono prostředí bude poměrně různorodé, protože se do oku lahodících bitek pustíte v metru, nočních klubech nebo třeba na střechách domů.

Hra má být jednoduchá na uchopení, ale zase vám nedá nic zadarmo. Bude obsahovat jistý systém progrese, který vám odemkne nové pohyby, zbraně a kosmetické doplňky, kterých je v traileru výše habaděj.

Midnight Fight Express, na kterém dělá jediný vývojář Jacob Dzwinel, vyjde pod hlavičkou vydavatelství Humble Games na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a v Game Passu někdy v příštím roce.