Men of War 2

Verdikt

Bitvy druhé světové války pod vaším velením. Hra vyjde příští rok.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Best Way
Štítky: historická, vojenské, válečná, druhá světová válka, strategie

Ukrajinské studio Best Way koncem loňského roku oznámilo plnohodnotné pokračování letité série druhoválečných realtimových strategií Men of War, kterého jsme se měli dočkat ještě letos. Ale do původního plánu vstoupily rovnou dvě překážky.

Tou první bylo vypuknutí války na Ukrajině, která na několik měsíců ochromila celé studio. Tvůrci se museli přestěhovat ze Severodoněcku a životy kolegů a rodin měly pochopitelně přednost před tvorbou simulace jiného válečného konfliktu.

Jakmile se práce na Men of War 2 daly opět do pohybu, vývojáři přizvali k testování hráče, což poukázalo na některé nedostatky. Tvůrci se proto rozhodli na podněty testerů přidat celou novou kampaň za Třetí říši, pracují na nových misích pro ostatní frakce, vylepšují mnohé systémy včetně dynamických kampaní, přepracovávají uživatelské rozhraní a mnoho dalšího. Hra tedy bude mnohem větší, než bylo původně zamýšleno.

Neočekávané změny ve vývoji spolu s pozastavením projektu kvůli válce se samozřejmě podepsaly na harmonogramu a letošek už zkrátka není možné stíhat. Tvůrci proto odsouvají vydání na příští rok. Můžete se ale aspoň podívat na nové video výše a zjistit, jak Men of War 2 v tuto chvíli vypadá.