Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Verdikt

Marvelovky už letí pěkných pár let, není tedy divu, že dochází i k oživování jejich herních bratří. Třetí díl Marvel Ultimate Alliance vám nabídne možnost zahrát si za celou řadu oblíbených postav a nakopat s nimi pozadí jiné celé řadě zlosynů - ať už o samotě, nebo s přáteli. Hra vychází 19. července.

Konzole

Nintendo SwitchNintendo Switch

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Team Ninja
Štítky: bojová, superhrdinové, bojovka, komiks, superschopnosti, akční

V posledních letech nemine pomalu měsíc, aby do kin nešla nějaká komiksová adaptace, s hrami je to v tomto ohledu trochu horší. Bojovka Marvel Ultimate Alliance se vrací po deseti letech, aby tyhle stavy aspoň trochu narovnala. Třetí díl s podtitulem The Black Order vyjde exkluzivně na Switchi a kromě Avengerů, Strážců Galaxie a X-Menů obsáhne i některé méně profláklé superhrdiny.

Že se v Ultimate Alliance 3: The Black Order objeví Iron Man, Wolverine, Spider-Man, Hulk nebo Kapitán Amerika je tedy automatické, hrát ale budete moct i za nováčky typu Black Panthera, Deadpoola, Spider-Gwen nebo Doctora Strange. Každý z nich má své speciální schopnosti nebo pohyby.

Hra kopíruje dějovou linii filmů, hrdinové i odpadlíci se tedy musí spojit, aby společně zastavili Thanose před nalezením kamenů duší. Sice všichni víme, jak to dopadne, to ovšem neznamená, že se nemůžete domluvit s až třemi dalšími kamarády a nakopávat pozadí ve spandexu v lokálním nebo online coopu.

V žánrovém mixu bojovky a akčního RPG tedy musíte odvrátit neodvratitelnou hrozbu a můžete hrát prakticky za kohokoliv, na koho si v univerzu Marvelu vzpomenete. Pokud tedy máte Switch a dost kamarádů, kteří ho mají taky, i když se obejdete i bez nich. Ultimate Alliance 3 půjde totiž hrát i sólo a vychází 19. července letošního roku.