Marble Lines 2

Verdikt
38

Známá varianta logických her podle vzoru "spoj tři". Nabízí proměnlivá prostředí, ale nepotěší již tradičně podprůměrným grafickým zpracováním.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Yougame.com
Vydání: 9. října 2009
Štítky: browser-gaming, na postřeh, spoj tři, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Úkolem hráče je ze středové pozice střílet různobarevné kuličky do pomalu se přibližujících řad tak, aby vytvořil shluky alespoň tří kuliček stejné barvy. Takové skupiny pak zmizí. Postupným odstraňováním je třeba vyčistit celou obrazovku dříve, než se kuličkový had dostane až na konec své dráhy.

Herní koncept v tomto případě opravdu nemá čím překvapit, jedná se o zpracování hratelnosti, kterou již každý zkušenější hráč logických her musel zažít minimálně tucetkrát.

Potěší proměnlivá prostředí - pokud se dostanete přes úvodní nevýrazně béžovou obrazovku, přivítá vás další pistáciově zelená či vínová. Rovněž se mění dráha, po které kuličky postupují. Někdy se dokonce valí z více míst najednou. Podobná rozmanitost je rozhodně vítaným prvkem.

Hry od Yougame.com bohužel neoslňují svým grafickým zpracováním a nejinak je tomu i v případě Marble Lines 2. Celá hra působí dojmem projektu několika žáků na střední škole. Zvuky se tvůrci ani neobtěžovali vytvořit nové a bez rozpaků použili ty samé jako ve svých jiných hrách. To rozhodně nevzbuzuje pocit pečlivě odvedené práce. Pokud máte podobný typ her rádi, Marble Lines 2 vás nejspíš dokáže zabavit, ale vězte, že je k dispozici řada jiných her se stejnou hratelností, ale daleko lepším provedením.