Mahjongg 3D

Verdikt
78

Kvalitní webová verze zjednodušené varianty původně asijské hry. Nabízí řadu možností a fanouška hledání párů kamenů proto jen tak neomrzí.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: x-pressive.com
Vydání: 10. dubna 2009
Štítky: zdarma, browser-gaming, mahjong, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Webových mahjongů naleznete všude velké množství a narazit mezi nimi na některý, který nevypadá jako školní projekt žáka informatiky na střední škole, je občas dosti obtížný úkol. Zde se však není čeho bát, Mahjongg 3D nabízí na poměry bezplatných logických her celou řadu možností a nohy si nepodráží ani amatérskou grafikou.

K dispozici vám bude výběr z pětadvaceti rozložení kamenů na stole. K tomu si ještě můžete zvolit ze šesti podob kamenů, ačkoliv tato volba příliš užitečná není, protože hra je přehledná a příjemná v podstatě jen s první podobou - však řekněte sami, máte náladu hrát mahjong s windowsáckými ikonami místo tradičních symbolů? Ani ne, že.

Daleko zajímavější je integrovaný editor, ve kterém si dokonce můžete sestavit vlastní rozložení kamenů, a to si samozřejmě zkusit i zahrát a pokořit. Fantazii se meze nekladou a jedná se o něco, co by, upřímně řečeno, člověk v bezplatném mahjongu ani nečekal. 

Hudební smyčka dokáže být po chvíli otravná, ale hra má naštěstí milosrdné tlačítko k jejímu vypnutí hned nad herním polem, tudíž se žádná katastrofa nekoná. Graficky na tom Mahjongg 3D není zle a tudíž zájemce neodradí. Pokud hledáte kvalitní verzi této hry s kameny, klidně můžete vaši pouť ukončit zde, protože Mahjongg 3D rozhodně patří k těm lepším.