Magic Towers Solitaire

Verdikt
45

Pokud vás neodradí dosti odpudivý cukrkandlově pohádkový vizuál, nabízí Magic Towers Solitaire v jádru vcelku příjemné rychlé logické odreagování. Jen škoda těch nefunkčních skóre.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Make Flash Not War
Vydání: 16. března 2010
Štítky: karetní, browser-gaming, zdarma, pro hráče do 18 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, společenská

Magic Towers Solitaire je jednou z variant hry pasiáns, tentokrát ovšem v její bleskové verzi, kdy za sebe řadíte karty do jedné co nejdelší postupky, bez ohledu na to, zda následují vzestupně, či sestupně. Skóre se načítá za každou úspěšnou hru, tedy za každou partii, ve které se vám povede seřadit za sebe všechny karty na stole. Není však třeba se nějak přehnaně vzrušovat, protože skóre je ve hře dobré pouze k vlastnímu pocitu zadostiučinění, online žebříček nefunguje.

Magic Towers Solitaire má podobná pravidla jako solitér Tri Peaks. Cílem hry je odstranit všechny karty a vyhrát kolo. Na spodní otočenou kartu můžete položit nižší nebo vyšší kartu, bez ohledu na barvu. Pokud nemůžete vybrat kartu z rozložených karet, klikněte na tlačítko "wild card", která nahradí libovolnou kartu. K ovládání této hry postačí myš.

Pokud nicméně máte podobný druh pasiáns v oblibě, možná by stála za zvážení jiná verze, například Golf Solitaire. Princip je v ní stejný, ale člověk si při hraní nepřipadá jako šestiletá princezna. Proti gustu žádný dišputát, samozřejmě, takže pokud vašim cílem opravdu je připadat si jako princeznička oděná v cukrovou vatu, lepší karetní hru než Magic Towers Solitaire nejspíš nenajdete. Ve prospěch Golf Solitaire ale navíc mluví ještě pohodlnější ovládání a hlavně fakt, že v ní funguje žebříček skóre i online.