Mafia Battle

Verdikt
65

Variace na klasické multiplayerové prohlížečové strategie, tentokrát z prostředí zločinců. Pokud jsou podobné hry vaším šálkem čaje, klidně si ji zkuste, ale nečekejte revoluci.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Gamotivation
Vydání: 1. srpna 2014
Štítky: browser-gaming, zdarma, multiplayer, platby uvnitř hry, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, strategie

Však je znáte - hry, kde v reálném čase získáváte suroviny, vylepšujete za ně budovy na vyšší úrovně, najímáte nohsledy a pak to celé vyústí v útok na nějakého hráče. Travian? Ano. Goodgame Empire? Ano. Mafia Battle? Přesně tak. Základní vzorec hry je tradiční a neinovativní, nicméně pár ozvláštnění by se našlo a pokud vás nějakým způsobem neuráží zločinecká tématika, hra vcelku dobře funguje.

Místo farem vám totiž Mafia Battle představí varny pervitinu a pěstírny konopí. Peníze získáváte loupežemi a jinou kriminalitou. Lze si kupovat vybavení, najímat pomocníky a okrádat ostatní hráče, zkrátka desetiletí starý koncept. Budovy jsou navíc předem umístěny již od začátku, můžete jim pouze zvyšovat úroveň, takže budovatelé tentokrát ostrouhají.

Drobnou poklonu tvůrci zaslouží za implementaci kasina, ve kterém můžete hrát nejen o herní peníze, ale i o diamanty. Tedy měnu, kterou musíte kupovat za peníze skutečné. V kasinu je k dispozici celkem pět hazardních her a dokáží vás vytočit doběla a obrat o všechny úspory úplně stejně jako ve skutečnosti.

Monetizace je tradičně otravná, na vyšších úrovních trvá všechno neskutečně dlouhou dobu a pro pohodlné hraní se tak přímo nabízí šátrání po kapsách a tasení peněženky. Hru sice lze vcelku obstojně hrát i bez reálného financování, jen se ale musíte obrnit extra dávkou trpělivosti.