LEGO® Movie - Závodní hra

Verdikt
50

V porovnání s plnohodnotnou produkcí se sice jedná o obsahově chudou a rychle stereotypní závodní akci, ale v rámci dětských LEGO her jde o nadprůměr, který zabaví dítě akčním, ale nenásilným ježděním.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: LEGO
Vydání: 20. května 2014
Štítky: browser-gaming, lego, zdarma, auta, dětská, pro děti do 5 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, závodní

Zkušený hráč obráti oči v sloup a odejde hrát něco jiného, jenom tuhle doprovodnou hříčku k novému LEGO filmu spatří. To nicméně nevadí, protože Závodní hra není určená protřelým matadorům, jde o autíčkovou akci pro malé děti. Hra samozřejmě neoplývá smrští inovace  a překvapivých konceptů, ale nutno říci, že možností má i tak více, než by člověk od podobného produktu čekal.

Cílem je nenechat se zasáhnout prohnilým a zlým policistou v jeho autě, unikat mu, sbírat vylepšení a nakonec pronásledovatele přemoci. Hra má dvě úrovně a v každé můžete ještě krom překonání nepřítele zachránit kamaráda, což vám odemkne jiný vůz - auta jsou ve hře tři. Skoro by se tak dalo říci, že je zde jakési stopové množství znovuhratelnosti. Vylepšení jsou k dispozici celkem čtyři, dvě defenzivní a dvě ofenzivní. Graficky i zvukově jde o na poměry prohlížečových her jasný nadprůměr.