LEGO® Juniors: Surfařka

Verdikt
25

Hra nehra jen pro nejmenší, kterou ovládáte jedním jediným tlačítkem a trvá něco okolo minuty. Pro ratolest na chvíli bezproblémová volba, dospělé bavit nebude.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: LEGO
Vydání: 7. května 2015
Štítky: zdarma, browser-gaming, lego, dětská, pro děti do 5 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Zdolejte všechny vlny a vyhněte se bójkám - jedině tak získáte všechny trofeje. Pak vás už čeká jen klidné odpoledne na pláži! Nová hra od LEGO® Juniors je určena pro děti ve věku 4-7 let. Respektive, ona je pro děti ve věku od 4 do 7 let určena přímo Juniors odnož stavebnice LEGO, ale na hru to klidně můžeme vztáhnout také. I když s přimhouřenýma očima, protože je dost možné, že sedmileté dítě už bude od her očekávat komplexnější zážitek.

Surfařka totiž nabízí jednu jedinou, zhruba minutu dlouhou scénu. Na surfu se řítí po hladině a na hráči je stiskem mezerníku přepínat mezi dvěma pozicemi, ve kterých může jet, tak, aby se vyhnul bójkám a naopak trefil vlny, za jejichž zdolání dostává medaile. K čemu jsou, to ví sám pánbůh, vzhledem k tomu, že závěrečná scéna vypadá vždy stejně a lze k ní nechat stavebnicovou slečnu jednoduše dojet bez jediného dotyku klávesnice. Surfařka může malého potomka na chvilku upoutat, ale starším se svým nulovým obsahem a jepičí trvanlivostí nemá co nabídnout.