LEGO® Friends - Ranč

Verdikt
30

Další z LEGO rychlovek, která opět nabízí v podstatě nulovou hratelnost a obsah na zhruba tři minuty. Malé slečny by ve hře mohly nalézt jisté zalíbení, ostatní dost těžko.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: LEGO
Vydání: 1. srpna 2014
Štítky: browser-gaming, zdarma, lego, pro hráče do 18 let, pro děti do 5 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Mia, Emma, Andrea, Olivia a Stephanie čekají na vaši pomoc. Přidejte se k nim na ranči, vyvedeném v barevné a vcelku roztomilé grafice, která napovídá dost o cílovém publiku hry, a pomozte jim nakrmit koně podle toho, co koníkům chutná.

Tím je vlastně řečeno vše důležité. Dámy krmitelky stojí v rojnici v dolní části obrazovky, horní polovinu zabírá stáj se třemi koňmi. Každá slečna nese košík zeleniny, ovoce či obilí, koně mají každou chvíli chuť na něco jiného, a úkolem hráče jim plnit jejich gastronomická přání. Za každé správné nakrmení poskočí ukazatel spokojenosti, když se jej podaří zcela naplnit, hra končí. Celé to trvá asi tak tři minuty, takže pokud od her čekáte komplexnější zážitek, můžete jít o dům dál. Malé slečny si hru nicméně nejspíše užijí.