LEGO® City: Vlaky

Verdikt
40

Rychlovka na postřeh v líbivé grafice, která malé děti pravděpodobně dokáže zabavit, starším hráčům ale nedá důvod ji zapnout znovu.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: LEGO
Vydání: 20. dubna 2015
Štítky: zdarma, browser-gaming, lego, dětská, pro děti do 5 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Rychlé reakce a neutuchající tempo, jedině tak zvládnete ohlídat provoz na rušném nákladovém nádraží. V praxi se jedná o spojování prázdných či plných vagónů s odpovídajícím druhem nákladu. Ty jsou ve hře bohužel pouze tři - cisterna, cívka a kráva. Jakmile hráč odbaví všechny vagóny, souprava odjede, v případě bezchybného odbavení se k časovému limitu přičte pět sekund, a u peronu už brzdí další vlak.

Nic dalšího už hra nenabízí, takže je zřejmě jasné, že lidé hledající hlubší či dlouhodobější hratelnost si zde na své nepřijdou. Vzhledem k omezeným možnostem se poměrně rychle okouká i odbavování vlaků a poté už není proč tuto hru znovu zapínat. Na druhou stranu, jde o počin určený dětem a tam už bude odezva velice pravděpodobně příznivější, z části také kvůli působivé trojrozměrné grafice, jejíž engine ke svému provozu potřebuje webový přehrávač Unity.