LEGO DUPLO Tvořivá autíčka

Verdikt
50

Díky volnosti ve skládání stavebnice by Tvořivá autíčka mohla malé a nejmenší hráče zabavit. Náročnější fajnšmekři zde ale bohužel dost obsahu nenajdou.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: LEGO
Vydání: 21. února 2013
Štítky: browser-gaming, lego, zdarma, auta, dětská, pro děti do 5 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Postavte autíčko a vydejte se na cestu. Během ní potkáte několik překážek. Budete si s nimi umět poradit? Mno, dobře, to je možná příliš dramatu, jistě, že budete, pokud vám není pět let. Pointa hry je primitivní, hratelnost taktéž, ale možnost postavit svůj vehikl z vcelku pestré nabídky kostek stavebnice příjemně potěší.

Jakmile svůj vynález zkázy zkompletujete, vyrazíte na výlet do barevně malovaného světa. Po cestě narazíte vždy na tři překážky, na než musíte zareagovat přistavením nějakého dílku ke svému autu. Zloději se vám vzdají, když přidáte policejní maják (kéž by to tak vážně fungovalo), hlínu odklidíte s korbou, zapadlé autíčko osvobodíte jeřábem. Podoba a pořadí těchto zkoušek se střídá, ale vždy k nim budete potřebovat zmíněné tři věci.

Je vcelku škoda, že nelze stavět víc, na větší ploše, a pak se pouštět do nějakého rozsáhlého dobrodružství, protože to by mělo potenciál zaujmout vnitřní dítě a dřímajícího hračičku v každém z nás. Takhle se jedná "jen" o hru pro to nejmladší publikum, které s ní ale bude spokojené.