LEGO DUPLO Disney auta

Verdikt
30

Primitivní hříčka pro nejmenší. Svému malému raubíři ji klidně na chvilku půjčte, ale nikoho staršího zabavit nedokáže.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: LEGO
Vydání: 21. února 2013
Štítky: dětská, lego, browser-gaming, zdarma, pro děti do 5 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Hra pro ty nejmenší kluky s oblíbeným hrdinou Bleskem McQueenem z filmu Auta. Jen pro nejmenší, nutno dodat, protože dospělejším hráčům opravdu nemá co nabídnout. Ratolest v předškolním věku nicméně nejspíš na moment zaujme.

V tomto díle nemůžete dokonce ani prohrát, ale na tom nezáleží, protože po vás hra stejnak chce jen několik málo kliknutí a základní logickou úvahu. Blesk závodí se soupeřem, aby se nejdřív nahodil bahnem, následně mu došlo palivo a nakonec se stal obětí defektu pneumatik. Všech čtyřech naráz, aby bylo jasno. Na to musíte bystře a hrdinně reagovat namydlením a opláchnutím, natankováním plné nádrže a výměnou kol. Když tyto úkoly splníte, hra končí.

Je asi jasné, proč je tato hra určena jen těm nejmenším a nikomu jinému. Na druhou stranu, pokud chcete svého potomka barevnou formou poučit, že by si měl dát pozor na viditelnost z vozidla, že když auto "kašle", je třeba urychleně natankovat a že je záhodno vyměnit píchlou gumu, máte možnost. Hra má proto alespoň základní naučnou hodnotu a jako taková nakonec vlastně není až tak zbytečná.