LEGO City My City: Policejní honička

Verdikt
20

Hra, která ačkoliv, v případě, že by byla alespoň o chloupek obtížnější, mohla být zajímavá minimálně pro vaše potomky, nenabízí díky své naprosté nenáročnosti v podstatě nic.

Další informace

Výrobce: LEGO
Vydání: 25. února 2014
Štítky: zdarma, browser-gaming, lego, dětská, auta, pro děti do 5 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, závodní

Pointou Policejní honičky je, vcelku očekávatelně, dopadnout ujíždějícího zloděje. Hra vypadá hezky, vyžaduje Unity přehrávač, město, ve kterém proženete svůj LEGO vůz je pohledně vymodelované, hudba neurazí. Kosa však padá na kámen jinde.

Největší problém totiž tkví v délce hry, respektive její (ne)náročnosti. LEGO hry se ani nesnaží profilovat jako herní eposy na desítky či stovky hodin, ale v případě Policejní honičky už je situace naprosto tristní. Hra totiž končí naražením do ujíždějícího zloděje, jenže toho se dá docílit bez jakékoliv nadsázky za dvě (!) sekundy po začátku. Stačí jen jet rovně. Trochu paradoxně tak nastává situace, kdy byste si vyzkoušeli všechno, co hra nabízí, rychleji, než byste si to přečetli v tomto textu. A takhle by to nešlo, pánové. Vytvářet pohlednou a jinak fungující hru a zabít ji pětivteřinovou trvanlivostí, to je zkrátka plýtvání prostředky a tvůrčími silami. Od této hry dejte ruce pryč, nemá co nabídnout.