LEGO City My City: Chyť zloděje

Verdikt
45

LEGO rychlovka pro nejmenší s pohlednou grafikou. Měla by potenciál zaujmout i starší hráče, ale na to je příliš chudá po obsahové stránce - nezbývá než ji bohužel doporučit jen a pouze dětem.

Další informace

Výrobce: LEGO
Vydání: 7. listopadu 2014
Štítky: zdarma, third person, browser-gaming, lego, dětská, pro děti do 5 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Úkolem hry je, nepříliš překvapivě, lapit zloděje. Konkrétně dva kriminálníky, kteří se před vámi ihned dají na útěk v malé zahrádce postavené ze slavné stavebnice. Hra vyžaduje přehrávač Unity, protože běží na jejím browserovém enginu, a to je samozřejmě znát na grafice - plně 3D provedení je od pohledu na hony vzdáleno tomu, co člověk od prohlížečových her běžně očekává.

Tvorba prostředí určitě dala práci - vše je příjemné, pohledné, graficky na výši. Okolní město, ačkoliv do něj hráč bohužel nemůže jít, je taktéž plně vymodelováno. A je to škoda, protože kdyby hra nabízela víc úrovní než jednu jedinou či nějak obměňovala úkoly a jejich náročnost, mohlo by jít o zajímavou volbu pro všechny hráče. Řada objektů je interaktivních - vaše posavička se dokáže spustit po vlajkovém stožáru, ladným skluzem překonat tunel či elegantně přeskočit kontejner. Naneštěstí to ale k hraní vůbec není potřeba. Můžete zde totiž pořád jen dokola chytat ony dva zloděje ve stále stejném prostředí, a hra se kvůli tomu velice rychle okouká. Pro malé děti ale jde o příjemnou hříčku.