Learn to Fly 2

Verdikt
80

Překvapivě zábavná a návyková hříčka, ve které pomáháte tučňákovi doletět co nejdále a co nejrychleji. Vyzkoušejte.

Další informace

Výrobce: Kongregate
Vydání: 14. února 2014
Štítky: zdarma, browser-gaming, humor, nejhranější na starých hry.cz, online, sportovní, strategie

Kdo si někdy v životě neposteskl? Jachta, auto, Maledivy, topmodelka či topmodel za partnera - všichni máme poněkud hůře splnitelné sny. Protagonista her Learn to Fly je tučňák a jeho zdánlivě nedosažitelný sen je nabíledni. Chce létat. Sám by to asi nezvládl, ale bere si na pomoc spoustu hraček a vylepšení, a hlavně - vás.

V Learn to Fly 2 budete mít za úkol doletět co nejdál a nejrychleji, udržet se ve vzduchu co nejdéle, překonat své předchozí rekordy a tak dále. Za rychlost, výšku, trvání a dolet dostáváte peněžité odměny, které pak můžete mezi jednotlivými pokusy směnit za vylepšení.

To je jádro celé hry, postupně prodloužit a zvýšit odrazovou rampu, přivázat na tučňáka tryskové motory, pořídit mu létající kolo či třeba rogalo, a pak prosvištět nad krajinou jako blesk. Postupné zlepšování je dobře dávkované, nikdy nezačne nudit, a hra je díky němu příjemně návyková. Čím dál tím větší vzdálenosti a vyšší výdělky navíc motivují k hraní. Learn to Fly 2 je ideální, odlehčená a nenásilná hříčka, nad kterou můžete s radostí strávit hodinku či dvě.