Koulovaná

Verdikt
25

Další z nepřeberných variant logických her typu "spoj tři", tentokrát s nepřesvědčivou prezentací. Kvalitnějších her podobného typu naleznete celou řadu.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Seznam.cz
Vydání: 10. dubna 2009
Štítky: browser-gaming, na postřeh, spoj tři, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Cílem hry je zabránit neustále přibývajícím míčům zavalit spodní část ulice. Za každý dobře umístěný míček získáte body. Čím víc míčků se vám podaří odbourat, tím více bodů dostanete. Hra končí ve chvíli, kdy se první míček dotkne čáry STOP.

Hra nabízí koncept, který musel každý hráč prohlížečových her vidět nejméně tucetkrát. Z horní části obrazovky se řine záplava různobarevných míčů, úkolem hráče je do nich pálit další balóny tak, aby vytvořil uskupení nejméně tří těles stejné barvy. Taková skupina pak zmizí a neodvratný konec hry je opět o okamžik oddálen.

Rychlost hry se očekávatelně zvyšuje, z počátečního poklidného odbourávání se tak vmžiku stane frenetická palba balónů jak o závod. Někomu může přijít k chuti i záměrný kříž, který ukazuje přesné místo dopadu míče, což ve hrách typu "spoj tři" nebývá běžná praxe. Na druhou stranu to zase některým hráčům možná zkazí radost z dobře provedených složitých střel s odrazem - mířit, když předem víte, kde vaše střela skončí, je totiž samozřejmě zásadně jednodušší.

Jednoznačným negativem jsou nepříliš impozantní produkční hodnoty. Pod tím si můžete představit nehezkou grafiku a laciné zvuky. Pokud vám však vizuální podoba nevadí a hry typu "spoj tři" jsou vaším šálkem čaje, Koulovaná vás nejspíš nezklame.