Jumpy Ape Joe

Verdikt
70

Chystá se na vás třicítka nápaditých úrovní plná různých nástrah. Jejich překonání vás krom trochu času nebude stát vůbec nic, hra je totiž zcela zdarma.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Cloud Games
Vydání: 5. prosince 2016
Štítky: na postřeh, zdarma, plošinovka, nejhranější na starých hry.cz, online, logické

Žánr "automatických skákaček" není nic nového. Prosadil se zejména na mobilních platformách, kde by dodatečné tisknutí tlačítka pro výskok zbytečně rušilo a překáželo, ale občas zavítá i jinam. Důkazem toho je hra Jumpy Ape Joe, ve které budete pouze ovládat směr, hra zvládne skákání za vás. To sice může znít poněkud nudně a snadně, ale vězte, že samovolné výskoky mohou pomoci, ale v nevhodnou chvíli také pěkně podrazit nohy.

Hra nabízí celkem třicet úrovní, jejichž rychlost splnění hodnotí počtem hvězd. Ve všech jde o to samé - posbírat všechny banány a se svou postavičkou dohopkat až do dveří do dalšího kola. V tom se vám budou snažit zabránit rozčílení šneci, nebezpečné bodce, kotoučové pily, kanóny a řada dalších nástrah.

Ke splnění úrovně vede téměř vždy více cest, ale ta nejrychlejší, tříhvězdičková, je zpravidla jen jedna. Hra vcelku dovedně stupňuje obtížnost a přidává nové druhy pastí a mechanik. Zatímco tedy v prvních úrovních v podstatě stačí jen držet směrové tlačítko, ke konci už musíte své výskoky přesně směrovat a časovat, abyste se vyhnuli všem druhům nebezpečí.

Slabinou hry je její délka. Úrovně trvají okolo minuty, což znamená, že zručnější hráč bude mít za půlhodinku dohráno. Na druhou stranu - hra je zdarma, nástrahy nápadité, takže se jedná o třicet minut příjemné zábavy, za kterou nic nedáte. A to si zaslouží pochvalu.