Judas

Verdikt

Autorský rukopis se nezapře a oznámená sci-fi novinka vypadá, že pro poutavý styl rozhodně nepůjde daleko. Datum vydání prozatím oznámeno nebylo.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Ghost Story Games
Štítky: sci-fi, first person, kyberpunk, akční

Jedním z nejzajímavějších oznámení The Game Awards byla bezpochyby nová hra od nepříliš známého studia Ghost Story Games, které ale vede velice známý Ken Levine. I když osobně bych vám neměl za zlé, pokud byste na něj zapomněli. Levine měl totiž na svědomí vývoj prvního BioShocku, BioShock Infinite a předtím pracoval na kultovním System Shock 2.

Jeho čerstvě představená novinka se jmenuje Judas a alespoň v základním nástřelu se od jeho předchozích děl asi tolik lišit nebude. Pořád půjde o příběhovou akci viděnou z pohledu vlastních očí, zasazenou do velice specifického prostředí.

Tím je tentokrát rozpadající se vesmírná loď a vy, coby titulní Judas, máte zoufalý plán úniku. Jenže než se dostanete ven, musíte přežít, spřátelit se, nebo porazit velice barvité nepřátele, jak už ostatně ukazuje trailer.

Judas zatím žádné konkrétní datum vydání nemá, ale až vyjde, budete si ho moct zahrát na PC (Steam a Epic) a současné generaci konzolí.