Jewel Search

Verdikt
25

Nudná a nehezká varianta na hry typu "spoj tři". Zábavnějších a pohlednějších voleb je mnoho - když se této hře vyhnete, o nic nepřijdete.

Další informace

Výrobce: Online Game Star
Vydání: 24. února 2010
Štítky: spoj tři, zdarma, browser-gaming, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Hra o hledání klenotů, jak by napovídal název? Nekonečné a tajemné tunely, vedoucí až do samotného nitra Země, nepoznané krajiny pod povrchem, mystičtí podzemníci a obyvatelé jeskyní? Neohrožený dobrodruh, jenž se jen s ruksakem a svítilnou vrhá do spletitých labyrintů v honbě za bájnými poklady? Ne, hra o spojování tří šutrů.

Jewel Search je klasická hra "spoj tři", ve které v herním poli, naplněném drahokamy, prohazujete dva sousední tak, aby vytvořily vertikální či horizontální řadu alespoň tří stejné barvy. Za pět spojených kamenů dostanete bonus, stejně tak za různé milníky ve skóre. Tyto bonusy by sice mohly být vcelku zajímavé, ale nakonec vám dojde, že jsou vlastně všechny stejné a nenápadité - vylepšení totiž pokaždé pouze zničí pole drahokamů o proměnlivé velikosti, ničeho originálnějšího se nedočkáte.

Hra vypadá nehezky a amatérsky, efekty, které by zpříjemnily hraní, v podstatě nemá a odněkud ukradená fotka přírody na pozadí také nekřičí produkčními hodnotami. Hudba je otravná, zvuky špatné. Pokud si chcete zahrát hru tohoto typu, která vypadá daleko lépe, zní daleko lépe a nabízí tisíckrát tolik obsahu, zkuste raději Candy Crush.