Imperial Hero II

Verdikt
50

Hra na hrdiny podle klasického střihu, která sice nabízí uspokojivé množství obsahu a možností vyžití, ale její jednoduchý bojový systém je spíše zklamáním. Často také zlobí její technický stav.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

FacebookFacebook

ZdarmaFacebook

Další informace

Výrobce: Imperia Online Ltd
Vydání: 15. května 2015
Štítky: platby uvnitř hry, středověk, browser-gaming, zdarma, fantasy, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, rpg

Ne vždy je potřeba do her cpát horem dolem nějaké inovace. Zábava podle tradičního mustru, kde je vše na svém místě a nic vás v podstatě nepřekvapí, má také příznivců více než dost. Pokud máte rádi hry na hrdiny tak, jak se dělaly již před lety, nepotřebujete nečekané novinky a smršť originality, zpozorněte. Možná právě pro vás je totiž browserové RPG Imperial Hero II.

Je vůbec potřeba představovat mechaniky, které jsou každému hráči her na hrdiny důvěrné známé? Hra si na vás žádná úskočná překvapení nechystá. Váš hrdina plní úkoly, které dostává samozřejmě primárně v hospodě, přemáhá určitý počet protivníků, dostává za to zkušenostní body, časem posiluje své schopnosti a získává více a více peněz, lepší kořist, mocnější zbraně a předměty.

RPG systém se jeví být celkem bohatý, ale nakonec je to spíše pouhé zdání, protože boj s nepřáteli ve výsledku probíhá jen pomocí prostého porovnávání statistik. To je obrovská škoda, protože vizuální znázornění bitvy by už už pobízelo k tomu, aby byla roztržka nějak přímo ovladatelná. Kdyby v Imperial Hero II šlo se bojů aktivně účastnit, zadávat akce na jednotlivá kola a taktizovat, byl by výsledný dojem úplně někde jinde.

Na druhou stranu je nutné připustit, že si na vás hra chystá poměrně úctyhodné množství obsahu, předmětů a úkolů. Pokud vám tedy jednoduchý styl hratelnosti nevadí, či vám dokonce vyhovuje, zklamaní nebudete. Tedy, možná nebudete, protože pravděpodobně největší nepříjemností je v případě Imperial Hero II technický stav hry. Mizerná synchronizace klienta se serverem a neustálé prodlevy každou chvíli ústí v chybové hlášky, kdy moc rychlým kliknutím na například další krok v nabídce hru naprosto zmatete, a je potřeba ji znovu načíst. Stát se to jednou, člověk mávne rukou, ale ono se to děje desetkrát do hodiny. Plusové body není možné připsat ani za polovičatou lokalizaci, kdy mezi českými texty běžně naleznete slova v angličtině, což působí jako pěst na oko.