Hyper Time Disruptor

Verdikt
70

Dobře vyladěná a zábavná závodní arkáda, která vznikla při kolaboraci autorů z různých studií. Zaplatit můžete, kolik chcete, nebo si ji klidně stáhnout zdarma. Pokud máte náladu na trochu té psychedelické rychlosti, směle do toho.

Počítač

WindowsWindows

Oficiální stránky

LinuxLinux

Oficiální stránky

Další informace

Výrobce: kolaborace autorů z různých studií
Vydání: 24. ledna 2017
Štítky: indie hra, arkáda, zdarma, freeware, závodní

Pulsujících tunelovek, kde uháníte vznášedlem po neonové dráze, a vyhýbáte se ve vysoké rychlosti překážkám, existuje celá řada. Hyper Time Disruptor nemůže oproti mnoha předešlým nabídnout ani trasu generovanou z náhodné hudební stopy. Co však nabídnout může, je příjemně odladěná hratelnost a solidní tempo s kapkou novinek. Za hrou stojí čtveřice vývojářů v čele s Sybrenem Kruizingem.

Hlavním prvkem je soupeření se svým minulým já, tedy jeho časem. Jasně, totéž najdeme v každé druhé Trackmanii nebo v Hyper Time Disruptor, ale nejde jenom o pozorování svého předchozího výkonu, nýbrž let v souladu s jeho trasou. Čím detailněji budete sledovat stopu, tím vyšší bonus k rychlosti dostanete. Je tam nutné lehce plánovat dopředu a netropit při letu hlouposti, protože o minutu později vám tyto jenom zkomplikují další průběh hry.

Pokud vás hra zaujme, nebo si ji vyzkoušíte a bude vás bavit, můžete vývojářům zaplatit. To je ale jen na vás, nikdo po vás nic požadovat nebude. Hyper Time Distruptor je poměrně návyková a zkrátka dobře udělaná závodní arkáda. Pokud vás hry podobného typu zajímají, zkouškou neprohloupíte.