Hungry Dragon

Verdikt
70

Máte rádi arkádovou akci? Hungry Dragon k tomu navíc přidává perfektní téma, kdy jako drak musíte požírat lidi a další zvěř. Není to převratná nebo originální hra, ale zábavy nabízí opravdu dost.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Ubisoft
Vydání: 27. srpna 2018
Štítky: fantasy, mobilní hry, akční

Když se nějaké hře daří, tvůrci ji musí vyždímat na maximum. Hungry Shark od Ubisoftu tak dostal několik dílů a nespočet aktualizací. Nově však přichází pokračování, nad kterým v žádném případě nos neohrnu. Hungry Dragon jako kdyby původnímu záměru seděl snad ještě více. A já se nemohu nabažit požírání lidí. Myslím v této hře, samozřejmě.

V zásadě jde o prostou hru, ve které létáte rozsáhlou úrovní a požíráte vše, co se vám vejde do tlamy. Vlastně i to co ne, akorát si u toho chvíli požvýkáte. Postupně si odemykáte nové a větší draky, kteří toho sežerou ještě víc. Začínáte jako dráček o velikosti opravdu velkého ptáka, takže se sami můžete stát kořistí. Po pár hodinách se stanete postrachem oblohy. A nejen té, ulovit můžete i nějakou tu vodní potvoru. 

Největší zábava je samozřejmě s lidmi. Už jako malý dráček si poradíte s ustrašenými sedláky, ale před rytíři nebo lučištníky se musíte mít na pozoru. Nepotrvá však dlouho a budete si je dávat k snídani. Hraní není kdovíjak obtížné a velmi často umřete vlastním zaviněním. Stejně však jedno kolo může trvat klidně desítky minut. Na dnešní poměry je tak hraní až překvapivě dlouhé. 

Hlavní motivací je tedy odemykání nových a větších draků. Získávat ale můžete také speciální, a hlavně humorné či stylové, převleky. A nejen to, během lovu vás budou doprovázet mazlíčci. Drobné a roztomilé příšerky, které získáváte z nalezených vajíček. Pár hodin si na ně ovšem počkáte. Herní mapu za pár hodin také prolétáte křížem krážem a nadšené objevování se vytratí. Pomalu to může vést k tomu, že o hru ztratíte zájem. 

Hungry Dragon se snadno ovládá, nabízí humorné téma, skvělé zpracování a nijak tíživý free-to-play model. Vážně však hrozí, že se vám po chvíli omrzí. Tak si dopředu rozmyslete, jestli vážně potřebujete kupovat toho neonového draka. Ano, vím, vypadá vážně božsky, ale abyste za chvíli svých peněz nelitovali. Navíc nemá smysl hrou vyloženě profrčet, když reálně hrozí, že už nebudete mít dále co odemykat a objevovat.