House Flipper 2

Verdikt

Pokud neznáte House Flipper a baví vás hry simulující realistickou práci, měli byste tento nedostatek napravit. A jelikož se jedná o velmi populární simulaci, není divu, že se dočká pokračování. Moc bližších informací ale prozatím nemáme a datum vydání také ještě oznámeno nebylo.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Frozen District
Štítky: budovatelská, first person, simulace

17. května 2018 se zjevila hra, která si získala srdce 3 milionů hráčů. Tolik lidí si chtělo vyzkoušet práci zedníka či spíše možnost mít pod palcem rekonstrukci celého domu ve hře House Flipper. Naběhnout do nechutného doupěte, vyházet z něj odpadky, opravit topení, zbourat pár stěn, vymalovat, dodat nábytek…

Není divu, že tak úspěšná hra se dočká pokračování. Studio Frozen District oznamuje House Flipper 2 jediným krátkým filmečkem, ve kterém si vám zákaznice přes telefon stěžuje, kterak jí nyní už bývalý přítel ukradl radiátor.

Oznámení bohužel nedoprovází žádné další informace ani obrázky (galerie výše patří první hře) kromě roku 2023, kdy titul vyjde na zatím nespecifikovaných platformách. Jistě si ale domyslíte, co asi tak bude náplní hry zaměřené na rekonstruování domů.

Nabízí se otázka, zda druhý díl bude rovnou do začátku obsahovat něco z rozšíření, která stále vycházejí pro první hru. House Flipper se dočkal dvou bezplatných DLC Apocalypse a Cyberpunk a k tomu tří placených DLC Luxury, Garden a HGTV, díky nimiž si vyzkoušíte práci v luxusních bytech a v zahradách.

House Flipper má v přípravě ještě další dvě placená rozšíření. Farm vás nechá budovat ohrady a stáje s možností projet se na koni, zatímco Pets do hry přidá domácí mazlíčky a s nimi spojené propriety.

Zajímavostí je, že zatímco první House Flipper a jeho dodatky vyvíjelo studio Empyrean, pokračování House Flipper 2 je plně v rukách studia Frozen District, které bylo vydavatelem první hry.