Horizon Forbidden West

Verdikt

Nová upoutávka odhaluje spolupráci s Carrie-Anne Moss, herečkou, kterou nejspíš znáte jako Trinity ze snímku Matrix. Vysoce očekávané pokračování herního hitu Hotizon Zero Dawn vyjde 18. února.

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

PlayStation Store

PlayStation 4PlayStation 4

PlayStation Store

Další informace

Výrobce: Guerrilla Games
Štítky: sci-fi, otevřený svět, adventura, akční

Horizon Forbidden West na naše obrazovky dorazí už za necelý měsíc. Dostali jsme zbrusu nový příběhový trailer, který přibližuje potíže, s nimiž se bude Aloy muset na Zapovězeném západě popasovat.

Krátké video je opět prodchnuté záběry na pestrobarevnou krajinu, nechybí monumentální stroje či pohled na život různých kmenů. Zároveň připomíná, že Aloy nebude v neprobádaných končinách sama, po jejím boku budou stát její staří známí přátelé Errend či Varl.

Ani Horizonu se nevyhýbá aktuální trend zapojování známých hereckých tváří. Lance Reddicka, jenž už v prvním díle ztvárnil proradného Sylense, doplní Carrie-Anne Moss, známá především jako Trinity z filmové ságy Matrix. Ta se objeví v roli záhadné Tildy, jejíž úlohu v příběhu zatím neznáme. Vůdkyni povstalců Regallu zase ztvární Angela Bassett, která hrála Ramondu v marvelovce Black Panther.

Horizon Forbidden West měl původně vyjít už na konci minulého roku, nakonec je jeho termín vydání stanoven na 18. února. Hra vychází na PlayStation 5, ale i na minulou generaci konzolí od Sony a vývojáři se dušují, že na této platformě nebude nijak strádat.