Hood: Outlaws & Legends

Verdikt

Bohatým brát, chudým dávat, však to znáte. A právě na multiplayerové okrádání zpupných pánů se, zdá se, bude soustředit středověká stealthovka Hood, která vyjde v květnu příštího roku.

Počítač

WindowsWindows

Steam

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

PlayStation Store

PlayStation 4PlayStation 4

PlayStation Store

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Sumo Digital
Štítky: stealth, středověk, multiplayer, akční

Minule nám tvůrci představili třídu rangera, dnes přibližují herní styl huntera. A nutno dodat, že jsou si obě třídy chystané multiplayerové akce Hood: Outlaws & Legends v lecčems podobné. Hraničář používá luk, lovkyně kuši. Hraničář zmizí z dohledu s pomocí oslepujícího granátu, lovkyně s pomocí kouřové bomby.

Ale nějaké ty rozdíly se přeci jen najdou. Lovkyně má být tou ryze stealthovou postavou, která bude v hloučku nepřátel pravděpodobně bezbranná. Zachránit ji může akorát trojitá dávka šipek, již zmíněná kouřová clona, která nepřátelským hráčům brání v tagování vás a vašich spoluhráčů, a v neposlední řadě její ultimátní schopnost, která lovkyni zcela zneviditelní.

Další odlišností mezi dvěma představenými třídami bude vzdálenost – lovkyně musí se svou kuší blíž a s neviditelností a rouškou kouřových bomb se z ní stává vyloženě postava útočící na blízko. Jen se nesmíte nechat odhalit.

Příští týden se nám ukáže třetí ze čtyř hratelných postav, přičemž teď už by mělo dojít na brutální přímočarou sílu, žádné zákeřné útoky ze stínů.

Hru Hood: Outlaws & Legends už můžete předobjednávat, čímž si zajistíte dvě věci: kosmetický balíček se skiny všech postav a předběžný přístup. K dispozici je také Year 1 edice se třemi battle passy, které se do hry dostanou po úvodní bezplatné sezóně.

Předběžný přístup pro předplatitele odstartuje 7. května a všichni ostatní se zapojí o tři dny později, 10. května. Hood: Outlaws & Legends vyjde na počítačích, PlayStationu 4, PlayStationu 5, Xboxu One a Xboxu Series X/S.