Hitman 3

Verdikt

Završení nové zabijácké trilogie s holohlavým agentem v hlavní roli se chystá na konec ledna, od velkého finále nás tudíž nedělí nijak moc času.

Počítač

WindowsWindows

Epic Games Store

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

PlayStation Store

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Microsoft Store
Předobjednat

Další informace

Výrobce: IO Interactive
Štítky: stealth, akční

Do vydání posledního dílu novodobé trilogie Hitmana zbývá něco málo přes měsíc a z hlediska příběhu by mohlo jít o velmi zajímavý díl. Potřetí se setkáme s tajnou službou Providence, která je v úvodním filmečku vykreslovaná v ne moc pěkném světle.

Tajemný muž v rámci svého monologu mluví o jejích praktikách, kterak společnost jeho i samotného Agenta 47 využívá k nemyslitelným a neodpustitelným účelům, jelikož pro ni jsou jen pouhými nástroji, na kterých tolik nezáleží.

Ale spíš než obsah monologu je zajímavý fakt, že tento muž je celou dobu bok po boku s Hitmanem a mluví s ním jako se sobě rovným. Vypadá to skoro až na rovnocenné partnerství se společným zájmem, společným nepřítelem, který se podle všeho nachází v Dubaji.

Celé to má takový hluboký, tíživý a tajemný podtón a přiznáme se, že jak nás Hitman někdy nechává chladnými, tak se nám po zhlédnutí tohoto filmečku značně zvýšila míra zvědavosti. Kdo je ten tajemný muž, se dozvíme 20. ledna, kdy Hitman 3 udeří na PC, PlayStationu 4, PlayStationu 5, Xboxu One, Xboxu Series X/S, Switchi a Stadii.