Hello Neighbor 2

Verdikt

Investigativní novinář v městečku plném podivínů, tajemných domů a tajemství v jejich sklepích, která by nikdy neměla vyjít na světlo denní. Ideální podklad k napínavé šmírovačce, v níž jistě nejednou půjde i o krk. Hello Neighbor 2 vyjde 6. prosince.

Počítač

WindowsWindows

Steam

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

PlayStation Store

PlayStation 4PlayStation 4

PlayStation Store

Xbox Series XXbox Series X

Microsoft Store
Předobjednat

Xbox OneXbox One

Microsoft Store
Předobjednat

Další informace

Výrobce: Eerie Guest
Štítky: stealth, detektivka, adventura

Zatímco v prvním Hello Neighbor jste v roli malého chlapce Nickyho zjišťovali, co má váš soused, pan Peterson, ve sklepě, v Hello Neighbor 2 tohoto chlapce (a děti samotného Petersona) hledáte coby investigativní novinář Quentin snažící se pro stanici Raven Brooks Banner odhalit příčinu záhadných zmizení dětí v městečku.

I tentokrát se budete plížit, slídit, strkat nos do cizích záležitostí a snažit se, aby vás Peterson a kdokoliv další nenačapal při práci. Zdejší umělá inteligence se totiž učí z vašich postupů a na každý nezdar zareaguje adekvátní ochranou, takže opakovat totéž stále dokola se vážně nevyplatí a musíte přicházet s novými postupy.

Jak to celé funguje, si můžete vyzkoušet už teď v uzavřené betě, která se zpřístupní každému, kdo si hru předobjedná, nehledě na edici. A nemusíte se bát, že by vám beta vyzradila cokoliv z příběhu, jelikož jde o scénář, který plná hra nebude obsahovat.

Pokud v rámci předobjednávky sáhnete po deluxe edici, získáte navíc v den vydání hry tři DLC s novými oblastmi, postavami a předměty spolu s možností pustit se do hraní finálního produktu o pět dní dříve.

Hello Neighbor 2 vyjde 6. prosince na počítačích, PlayStationu 4, PlayStationu 5, Xboxu One, Xboxu Series X|S a v Game Passu.