Harry Potter: Magic Awakened

Verdikt

Chystejte se na výlet do kouzelnického světa, Magic Awakened k nám dorazí ještě letos.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Předběžný přístup

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

Nedostupné

Další informace

Výrobce: NetEase Games
Štítky: karetní, sběratelství, fantasy, mobilní hry, multiplayer, společenská, strategie

Studia Warner Bros. Games a NetEase oznámila blížící se příchod nové hry z kouzelnického světa Harryho Pottera. Není to tedy úplná novinka, protože titul Harry Potter: Magic Awakened je již od loňského září dostupný v Číně, kde v jednu chvíli dominoval mobilnímu trhu z hlediska vydělaných peněz.

Harry Potter: Magic Awakened je další free-to-play mobilní hrou pod značkou Portkey Games, pod kterou již vyšly hry jako Harry Potter: Hogwarts Mystery, Harry Potter: Puzzles & Spells a Harry Potter: Wizards Unite s augmentovanou realitou. Pod Portkey Games rovněž vyjde očekávané počítačové a konzolové RPG Hogwarts Legacy.

Harry Potter: Magic Awakened je sběratelská karetní hra, v níž si budete tvořit tým známých i nových hrdinů a s pomocí 80+ karet svádět souboje 1v1 a 2v2 s ostatními hráči. Nicméně tato karetka má i několik nadstaveb.

Když zrovna nebudete podstupovat kouzelnické duely coby prvňáčci učící se základům, prozkoumáte tajuplné chodby bradavické školy, zavítáte do Zapovězeného lesa, nebudou chybět hodiny lektvarů ani možnost zahrát si famfrpál.

Protože hra už před měsíci vyšla v Číně, stačí si ji najít na YouTube (třeba tady) a hned budete mít lepší představu o tom, jak vlastně funguje.

Harry Potter: Magic Awakened zatím nemá konkrétní datum vydání na našem trhu, ale dočkat bychom se měli někdy letos. Už teď se můžete do hry zaregistrovat v Google Play, přičemž stejná možnost by se časem měla objevit i v App Storu.