Hardspace: Shipbreaker

Verdikt

Co s vesmírným korábem, který již dosloužil? Pusťte na něj kosmické popeláře! Hardspace je k dispozici v programu předběžného přístupu, rozebrat pár plavidel si tak můžete zkusit klidně hned teď. Plná verze vyjde za měsíc.

Počítač

Další informace

Výrobce: Blackbird Interactive
Štítky: sci-fi, vesmírný, vesmírný simulátor, vesmír, simulace

Po dvou letech strávených v předběžném přístupu má Hardspace: Shipbreaker oficiální datum vydání. Simulátor obírání vesmírných lodí o cenné součástky od studia Blackbird Interactive vychází 24. května na PC, od prvního dne ho najdete v nabídce předplatného Xbox Game Pass.

Ve verzi 1.0 najdete vedle zakončení příběhové kampaně také nové funkce, které zajistí uživatelský komfort v oblasti ukládání, ale třeba i vylepšenou ekonomiku a plynulejší postup na základě hráčské odezvy. Počítá se také s lepší optimalizací a méně častými pády.

Hardspace: Shipbreaker je meditativní záležitostí, kde na pomyslném dvorku rozebíráte vraky lodí a lodiček po komplikovaných nehodách a explozích, abyste z nepojízdného šrotu získali prodejné součástky a za získané peníze si pořídili další potenciálně zajímavé vraky.

Během pobytu v early accessu hru vedle nových modelů rozšířily nové nástroje, kterými lodě můžete postupně obírat, ale i domek, který si můžete vyzdobit různými nalezenými trofejemi, a také plně namluvená příběhová kampaň.