Hard West 2

Verdikt

Kdy vyjde hotová hra zatím bohužel nevíme, ale pokud si chcete westernovou strategii Hard West 2 vyzkoušet, přihlaste se do bety, která bude probíhat až do pátého června.

Počítač

Další informace

Výrobce: Ice Code Games
Štítky: western, rpg, strategie

Strategie Hard West 2, která kombinuje šestiranné kolty, plivání žvýkacího tabáku a nadpřirozeno a celé to balí do úhledného tahového hávu, má vyjít už letos, a pokud se nemůžete dočkat, až se na drsný a divoký Západ vydáte, máme pro vás dobrou zprávu.

Ještě před plnotučným launchem totiž vývojáři z Ice Code Games spustili otevřenou betu, do níž se na Steamu můžete zapojit i vy. V rámci ukázky, která poběží až do 5. června, si lze vyzkoušet malou část příběhové kampaně. 

Její děj se točí kolem smolné vlakové loupeže, která si za cíl bohužel vybrala mašinu plnou duchů. Tento přešlap vedl ke ztrátě duší protagonistů a vaším úkolem je ztracenou niternou esenci znovu najít. Čeká vás tedy cestování po světě, rozhovory, zásadní příběhová rozhodnutí a v neposlední řadě také tahové přestřelky ne nepodobné těm z XCOMu.

Pokud se chcete do hraní pustit, stačí zamířit na Steam a požádat o přístup do bety, žádné další podmínky plnit nemusíte. O tom, zda vás vývojáři vybrali a umožnili vám vstup, se následně dozvíte skrz potvrzující email.

Hard West 2 nevyvíjí autoři prvního dílu, kteří po jeho dokončení přešli na (taktéž tahový) projekt Phantom Doctrine. Konkrétní termín vydání nové hry bohužel zatím neznáme.