Hacker Simulator

Verdikt
79

Povedený simulátor hackování počítačových systémů, které si můžete užít, aniž byste se museli bát, že vám uprostřed DDOS útoku vyrazí dveře Urna. A to se vyplatí.

Počítač

WindowsWindows

Steam

Další informace

Výrobce: Save All Studio
Vydání: 20. října 2021
Štítky: hack, simulace

Hackování se tu a tam objevuje v nejrůznějších hrách jako Deus Ex či Cyberpunk 2077, ale vlastních her toto lákavé a nebezpečné téma mnoho nemá. Díru na trhu chce zaplnit tým Save All Studio, který nedávno bez větší slávy vydal všeříkající Hacker Simulator.

Další z nekonečné řady nejrůznějších simulací z vás udělá tajemnou osobu zahalenou do mikiny s kapucí, která v tísnivé tmě sedí v koutě místnosti před monitorem, jediným zdrojem nepříjemného modrého světla. A na tomto monitoru dochází k pořádným nepravostem.

Jako hacker si pokusíte vybudovat co možná nejlepší reputaci tím, že se budete vloupávat do počítačů a serverů osob a společností a krást cenné informace, které po vás chce váš „zaměstnavatel“. Abyste dokázali držet krok s čím dál tím lepšími obrannými systémy, budete si za vydělané peníze kupovat nový hardware pro váš počítač a nové programy překonávající obranu cíle. Musíte si dát ale obrovský pozor a mazat po sobě veškeré stopy, protože jinak by se mohlo stát, že se zničehonic rozletí dveře do vašeho doupěte a váš pohled se setká s hlavněmi zásahové jednotky.

Hacker Simulator je dílem jediného vývojáře, který se pokusil co nejvíce přiblížit skutečným hackerským metodám. Jen je zjednodušil, aby byly zábavné, a zároveň upravil tak, aby nešlo o vyložený návod, jak se někomu vloupat do soukromí.

Hra už vyšla na Steamu, kde od prvních desítek odvážlivců sbírá velmi kladná hodnocení. Pokud si chcete vyzkoušet hackování a nechcete riskovat ve skutečném světě, alternativa by tu byla.