GUNS UP!

Verdikt
75

Majitelé konzole PlayStation 4 už si zábavnou strategickou střílečku GUNS UP! nějaký pátek užívají, ale na území osobních počítačů se tvůrci rozhodli expandovat až nyní. Hra je k dispozici v předběžném přístupu a nedáte za ni ani korunu.

Další informace

Výrobce: Valkyrie Entertainment
Vydání: 19. května 2015
Štítky: platby uvnitř hry, zdarma, multiplayer, akční, strategie

Na levé straně je vaše základna, na straně pravé základna nepřítele. Cíl je v tomto případě jediný – smazat nepřítele z mapy. Hry tohoto ražení nejsou nic nového a zejména mobilní platformy jimi přetékají. Ale GUNS UP! nabízí něco, co se ostatním daří jen málokdy. Hloubku. A příjemnou 3D grafiku.

GUNS UP! je v podstatě normální real-time strategie s prvky tower defense. Na jedné straně si rozšiřujete svou základnu a stavíte v ní obranné mechanismy, zatímco na druhé straně vedete armádu vojáků k vítězství. Postupem hrou si odemykáte nové třídy vojáků, měníte jim vybavení a schopnosti, dostáváte se k mocnějším speciálním útokům atd.

Tahákem GUNS UP! je asynchronní multiplayer. Vašimi nepřáteli jsou reální hráči, ale není nutné být v případě ohrožení u PC. AI se postará o vaši obranu, a až se ke hře vrátíte, shrábnete jen medaile za úspěšné odražení nepřítele. A je to zdarma.