Big Farm

Verdikt
70

Další z příjemných farmářských simulací s řadou možností a pestrou nabídkou vypěstovatelných plodin. Pokud vás tento žánr baví, klidně si Big Farm zkuste. Jen ten free to play model je, jak už je u her od Goodgame zvykem, poněkud nepříjemně invazivní.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Goodgame Studios
Vydání: 1. ledna 2012
Štítky: farma, browser-gaming, platby uvnitř hry, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, simulace, strategie

Strýček George vám dal svou farmu. Není to ale vůbec hezký pohled. Využijte své hospodářské schopnosti, moudrost, pomoc sousedů, rodiny i přátel a proměňte zarostlý lán půdy zpět v krásnou, prosperující farmu. Sázejte správné plodiny, sklízejte své produkty, starejte se o zvířata a ujistěte se, že jsou vaši zaměstnanci spokojení - jen tak dokážete vybudovat úspěšnou farmu.

Z úvodu již nejspíš tušíte, jak bude hraní Big Farm vypadat - ano, velice podobně ostatním farmářským strategiím. Budete sázet plodiny, které nějaký čas rostou, starat se o ně, rozšiřovat a zvelebovat svoji farmu. Goodgame vás plánuje do svých osidel polapit na delší dobu, takže se setkáváme i s klasickým přístupem mrkve na klacku a odemykání nových a nových položek, čím déle hrajete. Je však nutno doplnit, že to vcelku funguje, jen škoda toho, jak moc velká část z nich je k dispozici pouze za reálné peníze.

Grafika hry je příjemná, nicméně rozdíl mezi skutečnou farmou a tou, jež prezentuje Big Farm, trochu připomíná středověké idylické romány o životě na venkově od měšťanů, kteří na tom venkově v životě nebyli. Na druhou stranu, kvůli tomu je hru alespoň příjemné hrát, produkční hodnoty jsou vysoké, kresba tradičně německy detailní. Big Farm nepřekvapí, ale neurazí a herní zážitek nabízí nadprůměrný.