Golf Solitaire

Verdikt
70

Jedna z mnoha verzí populární původně francouzské hry pasiáns. Tato verze funguje přesně tak, jak má - nabízí bleskové několikaminutové hry, když si člověk potřebuje na chviličku oddychnout.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Solitaire City
Vydání: 16. října 2009
Štítky: karetní, browser-gaming, zdarma, casual, pro hráče do 18 let, nejhranější na starých hry.cz, online, logické

Pokud nemáte čas či náladu na propracovanější, složitější a časově náročnější verze pasiáns, možná vám právě Golf Solitaire přijde k chuti. Jednotlivé hry totiž dokončíte, ať už úspěšně, či nikoliv, do dvou, maximálně tří minut.

Cílem hry je seřadit vyložené karty do jedné velké postupky. Barva v tomto případě nehraje roli, stejně tak je jedno, zda postupka roste, nebo klesá. Pokud už není možné zařadit žádnou další kartu, hráč si jednu doloží z balíčku. Princip hry je tak velice jednoduchý, partie probíhají svižně, dynamicky, bez otravných záseků či hloubání nad tím, co kam přesunout a jak si hru nezkazit.


Vizuál je strohý, ale přehledný, zvuky taktéž jednoduché, nevtíravé. Vzhledem k rychlosti a nekomplikovanosti hry se jedná, v případě, že máte pasiáns rádi, o ideální záležitost pro krátkou pauzu, než se opět odeberete konat něco prospěšného společnosti.