Goat Simulator 3

Verdikt

Ujetý simulátor všeho a ničeho s kozou v hlavní roli dostane pokračování. Nová dávka zábavy s přídavným faktorem pokapaného karbidu dorazí 17. listopadu.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Coffee Stain Studios
Štítky: parodie, komedie, otevřený svět, humor, sandbox, akční, simulace

Pamatujete ještě na Goat Simulator? Jednu z prvních her, která spustila vlnu více či méně absurdních „simulátorů“? Tak zpozorněte, protože jeden ze zakladatelů žánru se vrací a minimálně z prvotního oznámení to vypadá snad ještě potrhleji než jednička.

Na oznámení data vydání pokračování ztřeštěného kozího „simulátoru“ Goat Simulator jsme nemuseli čekat moc dlouho. Goat Simulator 3 (jo, proč se dělat s dvojkou, když ji prostě můžete přeskočit) se představil během letošní ne-E3 nepřekvapivě potrhlým trailerem parodujícím trailer dodnes nevydané hry Dead Island 2. A ani nové video oznamující spuštění předobjednávek a datum vydání se nedrží zkrátka. 

Za zvuku klasické hudby jsme v nové upoutávce svědky zpomaleného deště koz s detailními záběry na jejich cecíky, které co nevidět dopadnou na nicnetušící tváře dovolenkářů na ostrově San Angora.

Goat Simulator 3 bude opět bláznivým akčním sandboxem v otevřeném světě, kde si můžete dělat, co se vám jen zlíbí. Díky všudypřítomné herní fyzice rozpoutáte hotové peklo při honbě za sběratelskými předměty, úkoly i četnými tajemstvími ostrova.

Můžete na to být sami, nebo se spřáhnout s až třemi přáteli a tropit hlouposti v onlinové i lokální kooperaci. Vaše kozy tentokrát vládnou elektřinou a ohněm, pracují s olejem i mimozemským svinstvem. A díky výbavě čítající přes 300 doplňků si své kozy můžete přizpůsobit vkusu dle libosti.

Goat Simulator 3 vyjde na počítačích (pouze v Epic Games Storu), PlayStationu 5 a Xboxu Series X|S 17. listopadu. Předobjednávat můžete už nyní, na výběr máte buď standardní, nebo deluxe edici, která obsahuje „více náhodného kozího odpadu, než by kdo vůbec chtěl“, jmenovitě například masku Dona Pastramiho, vesmírný skafandr, či plátovou zbroj.