Garfield Kart: Furious Racing

Verdikt

Garfield, Jon, Odie a další známé postavičky se budou brzy prohánět po obrazovkách. Uvidíme, zda se podaří vytvořit konkurenci zavedeným značkám. Hra by měla vyjít na začátku listopadu.

Další informace

Výrobce: Artefact
Štítky: humor, více hráčů u jednoho zařízení, závodní

Mario Kart, Crash Team Racing, Team Sonic Racing… Na poli závodů v motokárách s roztomilými postavičkami máte už teď z čeho vybírat. Do tohohle mixu přichází hodit vidle taky populární zrzavý kocour se svým Garfield Kart: Furious Racing. Chybět nemůže ani jeho páníček Jon, otravný psík Odie a zbytek gangu.

Garfield Kart: Furious Racing je pokračování nepříliš úspěšných motokár Garfield Kart pro mobily a PC z roku 2013, které sbíraly dost podprůměrná hodnocení. Premisa zůstává věrná žánru – buďte první, ne nutně využíváním svých výjimečných řidičských schopností. Pomohou vám zkratky i různé bonusové objekty jako polštářky a kouzelné hůlky.

Závodit budete ve třech různých herních módech (Grand Prix, klasický závod a časovka) na 16 okruzích. Hrát můžete buď v lokální kooperaci se split-screenem pro čtyři, anebo v online módu až pro osm lidí. Majitelé Switche mají ovšem tu výhodu, že mohou bezdrátově propojit až osm konzolí v okolí.

Na výběr dostanete z osmi různých postaviček včetně kočičky Arlene nebo zvěrolékařky Liz. Svou motokáru si budete moct přizpůsobit i množstvím kosmetických doplňků a jednotliví hrdinové mají odlišné styly strategie a jízdy, proto vybírejte pečlivě. Ale nebijte svoje spoluhráče, když vám vyfouknou toho oblíbeného!

Garfieldova variace na motokárové závody zatím nemá trailer, pokochat se můžete alespoň obrázky. V Evropě vychází 7. listopadu pro PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch.