Fishao

Verdikt
70

Hra, která věrně následuje běžné principy prohlížečových onlinovek a roubuje je na rybářské téma. Hraní je vcelku příjemné a pokud hledáte nenáročné a uklidňující zkrácení dlouhé chvíle, může se jím stát právě Fishao.

Další informace

Výrobce: Gamotivation
Vydání: 7. srpna 2013
Štítky: platby uvnitř hry, zdarma, browser-gaming, multiplayer, rybaření, mmo, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Fishao je multiplayerová hra v reálném čase. Vše se odehrává v barevném světě, Fishao je totiž hra pro každého. Můžete hrát v turnajích, dokončit svůj fishdex chycením všech dostupných ryb v deseti oblastech. Některé oblasti se musí odemknout, ostatní jsou dostupné ze začátku.

Můžete obchodovat s pruty, návnadami, položkami a vzhledy s ostatními hráči. Použijte gadgety pro nalezení těch nejlepších míst nebo vypijte lektvar štěstí pro zvýšení šancí, abyste chytili vzácnou rybu! Obsahu nabízí Fishao poměrně dost, některá místa se odemykají až s vysokou úrovní hráče, takže je oč se snažit. Neustále probíhají akce, kterých se můžete účastnit a pokusit se pro sebe získat odměnu v podobě herní měny.

Jak už to bývá tradiční, měny jsou k dispozici dvě, jednu získáte hraním, druhou hlavně reálnými penězi. Free to play model nicméně není nijak brutální a ačkoliv je hraní s prémiovými mincemi samozřejmě daleko pohodlnější, lze si hru užít docela obstojně i bez nich.

Ryb, které už se třesou, až se budou moci zahryznout do vašich návnad, nabízí Fishao úctyhodnou necelou čtyřstovku. Pokud jste tedy perfekcionisté a budete si je chtít nachytat všechny, máte co dělat. To platí i pro sbírání různých účesů a oblečení, kterých je ve hře taktéž požehnaně. Nechybí ani další tradiční aspekty online her - každodenní úkoly s bonusem za pravidelnou hru, klasické questy s odměnami, obchod s ostatními hráči. Fishao není nic, co bychom ještě neviděli, ale pokud vyloženě stojíte o rybářskou tématiku a nechcete v podstatě žádnou omáčku okolo, jedná se o velice dobrou volbu.