Farming Simulator 22

Verdikt

Farming Simulator 22 vypadá čím dál tím lépe. V sérii, v níž si fanoušci už celkem zvykli jen na drobnou evoluci mezi jednotlivými díly, by konečně mohlo dojít k zásadnější obrodě. Snad bude stát za to. Dozvíme se to 22. listopadu.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Giants Software
Štítky: farma, simulace

Farming Simulator 22 začíná čím dál tím víc vypadat jako zásadní krok kupředu. Nejenže se můžeme těšit na střídání ročních období a nový výrobní řetězec produktů, ale čeká nás i několikero nových plodin a s nimi spojené stroje, které si v letošním ročníku odbydou svou premiéru.

Tak například usednete za volant stroje New Holland Braud 9070L, který vám pomůže se sběrem hroznového vína. To následně v novém systému zpracujete na ovocnou šťávu (o alkoholickém nápoji zatím nepadlo jediné slovo). Podobně na tom budou olivy, které můžete prodat buď ihned po sklizení, nebo z nich uděláte olivový olej. Třetí novou oznámenou plodinou je obilovina čirok.

Nový filmeček výše, za jehož kvalitu by se nemuselo stydět žádné studio světových měřítek, potvrzuje, že na pole vyrazíme i v zimě, a pokud videu máme věřit každičký detail, pak bychom mohli mít možnost osadit traktor radlicí a protáhnout s ní zasněženou cestu.

Farming Simulator 22 si už můžete předobjednat, což byste měli udělat, pokud chcete zdarma získat přístup k balíčku Claas Xerion Saddle Trac Pack obsahující Claas Xerion 4200 Saddle Trac, Kaweco Xerion Saddle Trac Tanker, Kaweco Xerion Saddle Trac Semi-Trailed Tanker, Kaweco Opti-Ject 800 a Kaweco Front-Unit. Udělat byste to ale neměli, pokud jste s předobjednávkami oprávněně opatrní a chcete si radši počkat na naši recenzi.

K dispozici bude rovněž sběratelská edice, jejíž součástí je funkční majáček, který se po připojení do počítače skrze USB rozbliká pokaždé, když ho zapnete ve hře na svém traktoru.

Farming Simulator 22 vyjde 22. listopadu na PC, PS4, PS5, Xboxu One, Xboxu Series X/S a Stadii.