Evil West

Verdikt

Libo trochu nemrtvého Divokého západu? Evil West tuhle potřebu naplní, protože v téhle nové hře od autorů Shadow Warriora se pro revolvery opravdu nebude chodit daleko a démon číhá za každým rohem. Vypadá to parádně a stylově, teď už jen aby se to povedlo, jak se sluší a patří. Hra vyjde příští rok.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Flying Wild Hog
Štítky: western, zombie, fantasy, střílečka, first person, akční

Western a upíři, to už jsme tu měli. Nicméně jde o spojení, kterého není nikdy dost, takže zapomeňme na vykrádání a pojďme se podívat na čerstvě oznámenou novinku Evil West od studia Flying Wild Hog, tvůrců akční série Shadow Warrior.

Zvídaví už vědí, že se pracuje na Shadow Warrior 3, ale je dobře, že má studio ambice pracovat na víc projektech najednou a nebojí se zkoušet štěstí s novou originální značkou. Od svého řemesla se ale neodchyluje příliš. I Evil West je ryze akční záležitost, kde se pro krev nejde daleko.

Evil West se jako tolik dalších her představila stylovým trailerem během dnešní noci. Video sleduje hrdinu Jesseho Rentiera, jednoho z posledních agentů přísně tajné organizace zabývající se lovem upírů. Jeho úkolem je uchránit Spojené státy americké před množící se hrozbou.

S tímto úkolem vám pomohou klasické westernové zbraně, ale i mnohé vychytávky. Ve videu můžeme spatřit vymakanou rukavici obsahující wolverinovské drápy a kladivo, které bylo zřejmě odcizeno samotnému Thorovi, jelikož s ním můžete rozpoutat pořádnou smršť blesků.

V rámci příběhové kampaně si budete vylepšovat zbraně a další lovecké vybavení, zatímco se sami stanete ještě lepším lovcem po odemčení perků. Hrou se můžete prostřílet či prosekat úplně sami, ale nebude chybět ani možnost kooperace.

Na další detaily snad nebudeme čekat dlouho, jelikož Evil West vyjde už příští rok na PC a obou generacích PlayStationu a Xboxu.