Evil West

Verdikt

Po roce ticha přichází nové video ze stylové akce Evil West, která kombinuje estetiku Divokého západu a bitvy s nadpřirozenými nepřáteli. Hra by měla vyjít někdy v roce 2022.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Flying Wild Hog
Štítky: western, fps, fantasy, střílečka, first person, akční

Prakticky přesně po roce se světu připomněla akce Evil West, kterou loni rovněž během The Game Awards představili tvůrci ze studia Flying Wild Hog, které má na svědomí sérii Shadow Warrior včetně chystaného třetího dílu či Trek to Yomi.

Evil West je akční řež situovaná do Divokého západu, ale toho z žánru weird west. Tedy (ne)obyčejní kovbojové zde bojují se zástupci temných sil, jako jsou například v tomto případě upíři vedle jiných monstrozit.

Staré zbraně se zde setkávají s vymoženostmi z budoucnosti, takže počítejte třeba s tím, že své nepřátele budete elektrifikovat tak mocně, až se na vás rozzáří jejich kostry. Z pohledu třetí osoby budete rozdávat rány i svými energetickými pěstmi a ke slovu přijdou i silné kopance. Evil West sice můžete hrát sami, ale nebude chybět ani kooperace.

Stále sice nemáme konkrétní datum vydání, ale zábavně vypadající hry se dočkáme někdy v průběhu příštího roku na PC, PlayStationu 4 a 5 a Xboxu One a Series X|S.