Evil Genius 2: World Domination

Verdikt

Základna na ostrově, banda poskoků pod palcem a žádný klaun s povolením zabíjet nebude mít šanci! Odlehčená a humorná manažerská hra na zlosyna vyjde v březnu.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Rebellion
Štítky: humor, manažer, simulace, strategie

Po dlouhých 17 letech čekání, kdy se fanoušci už možná vzdali veškerých nadějí na pokračování, přichází Evil Genius 2: World Domination, a to dokonce i s datem vydání. Na Steam by všichni aspiranti na zlovolné světovládce měli zamířit 30. března.

První Evil Genius vyšel už v roce 2004, přičemž jeho tvůrčí studio Elixir zvládlo vzápětí zkrachovat a veškerá jeho duševní vlastnictví v roce 2006 odkoupili Rebellion Developments. Právě oni přicházejí po 17 letech s dvojkou, která na originál inspirovaný špionážními thrillery naváže.

V Evil Genius 2: World Domination vás kromě ovládnutí celého světa čeká výstavba vlastního sídla na trojici ostrovů, které musíte zabezpečit svalnatými gorilami i důmyslnými pastmi, abyste odradili kohokoliv, kdo by se pokusil vaše ďábelské plány překazit.

Příběhová kampaň se zaměří na čtveřici záporáků: narcistního despotu Maxe, nařachaného šílence Ivana, manipulativní bývalou špionku Emmu a geniální vědkyni Zaliku.

Rebellion dodává, že se ještě před březnovým vydáním podělí o další informace o Evil Genius 2 – jednou z nich má být oznámení zbrusu nového herního módu.