Elex II

Verdikt

Pokračování stylového RPG Elex poodhaluje závoj tajemství a ukazuje příběhový trailer. Kdo se těšil na zevrubné informace, bude nicméně zklamaný, protože záběry ze hry to stále nejsou a datum vydání stále neznáme.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Piranha Bytes
Štítky: sci-fi, fantasy, third person, otevřený svět, rpg

Jak vydavatelství THQ Nordic slíbilo, tak také učinilo. Během překvapivě krátkého streamu s několika novými oznámeními došlo i na chystané sci-fi/fantasy RPG Elex II. Kdo se ale těšil na větší představení hry se záběry z hraní, ten má bohužel smůlu. Zatím nás tvůrci z Piranha Bytes namlsávají „jen“ intenzivním příběhový trailerem.

Hlavní hrdina Jax se vrací a svět opět čelí velké hrozbě. Jenže Jaxovo varování nikdo nebere vážně. Marně se snaží přesvědčit své přátele o blížícím se nebezpečí, ale ti o tom nechtějí vůbec nic slyšet. Mají svých problémů dost, vedou své války a nějaká globální hrozba je vůbec nezajímá… Idioti!

No, trailer je to pěkný, jen co je pravda, ale uměli bychom si představit se v tuto chvíli, tedy bez jednoho měsíce přesně čtyři roky po vydání prvního Elexu, dozvědět přeci jen něco víc. Nedostáváme totiž ani rok vydání a víme tak jen to, že Elex II vyjde na PC, PlayStationu 4, PlayStationu 5, Xboxu One a Xboxu Series X|S.